Warszawa, 19 Czerwca 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do La Casa del Habano– domu cygar kubańskich. Jest to wyjątkowe miejsce dedykowane degustacji cygar uważanych za najlepsze na świecie.


La Casa del Habano to nie tylko sklep z największym wyborem kubańskich cygar w Polsce oraz akcesoriów cygarowych, ale także miejsce, gdzie możecie Państwo zasiąść w wygodnym fotelu i delektować się najlepszymi markami w połączeniu z wyjątkowymi alkoholami czy kubańską kawą.


To miejsce, gdzie możecie Państwo poświęcić swój czas na chwilę odpoczynku i relaksu w obłokach boskiego dymu.


Serdecznie zapraszamy!!!


Zespół La Casa del Habano
Godziny otwarcie w dniu 15.06.2017
Dnia 15.06.2017 lokal La Casa del Habano będzie otwarty od godziny 15.00
Degustacja rumu Opthimus w La Casa del Habano
Drodzy Aficionado, mamy przyjemność zaprosić Państwa na degustację dominikańskiego rumu Opthimus, która odbędzie się 27.06.2017 o godzinie 19.
rozwiń>>

00 w La Casa del Habano Warszawa. Podczas spotkania możliwy będzie również zakupu cygara- Bolivar Super Coronas Edicion Limitada 2014. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 22.06.2017 osobiście, telefonicznie lub przez e-mail. Zapraszamy serdecznie LCDH

Cygarowa nowość w La Casa del Habano- H.upmann connoisseur no.1
Rare Cigars Day- Partagas P no.1
Szanowni Państwo, w najbliższy piątek (5.05.2017) będzie można nabyć cygaro marki Partagas z krótko produkowanej serii P1, która była dostępna na rynku w specjalnym porcelanowym słoju-humidorze.
rozwiń>>

Edycja z 2009 roku w formacie short piramides od razu zachwyciła swoją jakością i doskonałym smakiem. Na dowód tego magazyn Duty-Free News International przyznał pozycji P1 pierwsze miejsce w kategorii „Best New Product in the Tobacco 2009” Ilość cygar ograniczona!

    więcej newsów

Czy chcesz otrzymywać newslettera?
subskrypcja